rummi 2020VII MISTRZOSTWA Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Libuszy w RUMMIKUB odbyły się 13 lutego 2020 r. w bibliotece szkolnej. Wzięło w nich udział 17 uczennic i uczniów z czterech klas szkoły podstawowej. Byli to: Vb - Kinga Grębla; VIIb - Witold Cynk; VIIIa - Anita Drąg, Ewa Urzędowska, Gabriela Kosiba, Gabriela Warchoł, Kamila Gryboś, Kamila Kieroń, Karolina Białoń, Martyna Dobek, Natalia Tumidajewicz, Konstanty Galant, Marcin Gorzkowicz; VIIIb - Aleksandra Grębla, Anna Marczyk, Julia Pijanowska, Kacper Cetnarowicz.
W eliminacjach uczestnicy rozegrali trzy partie przy stolikach przydzielonych w drodze losowania. Za zwycięstwo zawodnik otrzymywał 4 punkty, za 2 miejsce - 2 punkty, a za 3 – 1 punkt. Do półfinału weszło 12 graczy, z których najlepszy był Witold Cynk z 3 zwycięstwami i 12 dużymi punktami oraz +360 małymi punktami.


Po emocjonujących i wyrównanych rozgrywkach wyłonione zostały cztery finalistki, z których najlepsza była Aleksandra Grębla mająca na koncie 2 zwycięstwa i 8 dużych punktów. Zawodniczki rozegrały dwie partie, dzięki którym wyłoniono Mistrza Szkoły.

MISTRZ ZSP w Libuszy w Rummikub 2020
– ALEKSANDRA GRĘBLA z klasy VIIIb

I WICEMISTRZ – Kamila Gryboś z klasy VIIIa
II WICEMISTRZ – Anita Drąg z klasy VIIIa
III WICEMISTRZ – Anna Marczyk z klasy VIIIb

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział!
Gratuluję zwycięzcom!

Mariola Mrozek

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Monday the 21st. . Joomla 3.0 Template.