hummel 2020W słowackim Preszowie, odbył się XIV Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej ,,HUMMEL 4 SPORT CUP". Jak co roku, w kilku kategoriach wiekowych stratowało w nim kilkaset młodych szczypiornistek i szczypiornistów, z kilkunastu krajów Europy południowo-wschodniej. W tegorocznej edycji nie zabrakło w nim drużyny młodzików UKS Wiertmet Libusza.
W rozgrywkach grupowych Libuszanie pozostawili w pokonanym polu swych krajanów z UKS Spartakus Buk, Słowaków z Trebisova i Chorwatów z Vinkovci ulegając zwycięscy turnieju węgierskiemu zespołowi Ferencvaros Ftc. Następnie w walce o półfinał musieli uznać wyższość gospodarzy turnieju – Tatrana Presov. Ostatecznie Wiertmetowcy uplasowali się na VI miejscu, pokonując jeszcze raz UKS Spartakus Buk i ulegając Chorwatom z Borova.


Zespół wystąpił w składzie: Szymon Gorzkowicz, Dawid Barzyk, Konstanty Galant, Tomasz Cionek, Patryk Kozioł, Marcin Gorzkowicz, Kacper Wojna, Seweryn Drąg, Wojtek Berdychowski, Maciek Zięba, Kuba Sepioł, Sebastian Kucharski, Mateusz Król
Trenerem zespołu są: Wojciech Bajorek i Fabian Szarowicz.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Monday the 21st. . Joomla 3.0 Template.