konkurs zima 2020W dniu 14 lutego 2020r. na hali sportowej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Moja wymarzona zima". Z uwagi na nietypową o tej porze roku aurze i brak śniegu przedszkolaki miały sposobność urzeczywistnienia swoich wyobrażeń i pragnień o prawdziwej mroźnej i śnieżnej zimie.
W konkursie wzięło udział 26 dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Jury w składzie p. Edyta Korzeniec, p. Ewa Ryznar i p. Dorota Mrozek postanowiło przyznać nagrody:

 

w kategorii dzieci z młodszych grup:
1 miejsce- Amelia Machowska
2 miejsce- Przemysław Serafin
3 miejsce- Bartłomiej Warcholik

w kategorii dzieci ze starszych grup:
1 miejsce- Jakub Trześniak
2 miejsce- Wiktoria Nigborowicz
3 miejsce- Kacper Bogdan
oraz wyróżnienia dla Szymona Serafina, Jakuba Musiała i Olafa Machowskiego.

Reszta uczestników otrzymała dyplomy w formie podziękowania. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, wszystkim życzymy osiągania sukcesów, zdobywania nagród i rozwijania dalej talentów plastycznych.

J.Z.

Ruch i zabawa to podstawowe potrzeby dzieci, dlatego po rozstrzygnięciu konkursu przedszkolaki ubrane w stroje sportowe dzielnie próbowały odwzorowywać układy taneczne zaprezentowane przez instruktorów fitness, panią Angelikę i pana Artura. Ciekawa, rytmiczna i skoczna forma ćwiczeń w rytm muzyki, jaką dzieci miały okazję wypróbować, wprawiła wszystkich we wspaniały nastrój, szybsze bicie serca a na małych buźkach pojawiły się uśmiechy. Serdecznie dziękujemy instruktorom za poświęcony czas i świetną zabawę. Mamy nadzieję, że zaszczepiony we wczesnym dzieciństwie pozytywny stosunek do ćwiczeń, przyniesie pozytywne korzyści zdrowotne dla naszych przedszkolaków w przyszłości.
J.Jamro

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Monday the 21st. . Joomla 3.0 Template.