info2W poniedziałek 9 marca 2015 odbyła się Gminna Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców. W zawodach udział wzięły wszystkie gimnazja naszej gminy. Libuszanie w wyniku losowania trafili do grupy B, gdzie rywalizowali z Gimnazjum nr 1 Biecz i Gimnazjum w Binarowej. Odniesione zwycięstwa dały naszym Reprezentantom awans do finału. W grupie A rywalizowały Gimnazjum Strzeszyn, Gimnazjum nr 2 Biecz oraz Gimnazjum Rożnowice. Najlepsi w tej grupie okazali się gimnazjaliści ze Strzeszyna i to oni zmierzyli się z Libuszą w finale. Spotkanie finałowe zwyciężyli gimnazjaliści z Libuszy uzyskując tym samym tytuł Mistrza Gminy Biecz.

Za organizację zawodów odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego ZSP w Libuszy, którzy wspólnie z Koordynatorem ds.sportu Gminy Biecz Janem Grygowiczem zadbali o właściwy przebieg i organizację zawodów. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Krzysiek Kość z Libuszy. Uroczystego zakończenia zawodów dokonał Dyrektor ZSP w Libuszy Aleksander Kalisz, który pogratulował wszystkim zespołom, wręczył dyplomy i nagrody oraz życzył powodzenia zwycięzcom na dalszym etapie rozgrywek.
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce - Gimnazjum w Libuszy - awans na zawody powiatowe
2 miejsce - Gimnazjum w Strzeszynie
3 miejsce - Gimnazjum nr 2 w Bieczu
4 miejsce - Gimnazjum nr 1 w Bieczu
5 miejsce - Gimnazjum w Rożnowicach/Gimnazjum w Binarowej
Nasz zespół wystąpił w składzie:
Kość Krzysiek, Rybka Paweł, Słowakiewicz Kamil, Magiera Wojtek, Knapik Michał, Karp Krzysiek, Witek Dobromir, Patryk Syrociak, Szymek Kosiba, Gorzkowicz Kuba, Przybyło Grzesiek, Witek Patryk, Białoń Dominik, Karp Miłosz Opiekun: Wojciech Bajorek

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 27th. . Joomla 3.0 Template.