konk inf 2015W dniu 13 maja 2015r. w naszej szkole odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu Informatycznego dla uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej. Konkurs składał się z dwóch etapów. Do pierwszego etapu zgłosiło się 29 uczestników, z których do drugiego etapu przeszło 11 osób. W pierwszym etapie uczestnicy rozwiązywali test 25 pytań z zakresu wiedzy informatycznej, natomiast w drugim mieli do wykonania 8 zadań praktycznych.

Komisja w składzie: mgr Łukasz Stelmach, mgr Mariola Mrozek, mgr Edyta Korzeniec wyłoniła z drugiego etapu zwycięzców którymi zostali:

- I miejsce Anna Przybyłowicz z klasy IV
- II miejsce Adrian Sarnecki z klasy IV
- III miejsce Kacper Fik z klasy VI.

 

Nagrodami w konkursie były: za pierwsze 3 miejsce Pendriv'y 16Gb  + słodki upominek wraz z dyplomem, miejsca IV-X  z II etapu jak i pozostali uczestnicy z I etapu otrzymali słodkie upominki i dyplomy uczestnictwa. Dyplomy i nagrody wręczała uczestnikom konkursu pani mgr Mariola Mrozek oraz pan Łukasz Stelmach. Organizatorem konkursu był pan Łukasz Stelmach. Wafelki ufundował szkolny sklepik "Bankrut" prowadzony przez panią mgr Renatę Gryboś. Pozostaje nam tylko życzyć uczestnikom coraz większych sukcesów z zakresu informatyki i mamy nadzieje że w przyszłym roku kunkurs będzie się cieszył jeszcze większym zainteresowaniem.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 27th. . Joomla 3.0 Template.