info2W najbliższą sobotę 14 listopada 2015 w hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Libuszy w Libuszy rozpoczną się rozgrywki w ramach Młodzieżowej Ligi Piłki Ręcznej Gminy Biecz. Liga jest częścią kompleksowego programu szkolenia dzieci i młodzieży, który realizuję pięć szkół podstawowych z obszaru gminy Biecz. Są to SP nr 2 Biecz, SP Rożnowice, SP Binarowa, SP Racławice oraz SP Libusza. Projekt w swoim założeniu, oprócz cyklicznych zajęć szkoleniowych z dziećmi, zakłada rozgrywki piłki ręcznej w formie turniejów, które odbywać się będą raz w miesiącu do końca roku szkolnego. Projekt ma poparcie Burmistrza Biecza – Mirosława Wędrychowicza, a gmina Biecz partycypuje w kosztach organizacji przedsięwzięcia. Organizatorami rozgrywek są: Gmina Biecz, UKS Wiertmet oraz Zespół Szkolno - Przedszkolny w Libuszy.
W kontekście zbliżających się Mistrzostw Europy 2016 impreza doskonale wpisuje się w promocję piłki ręcznej wśród dzieci i młodzieży.
Projekt wspiera Związek Piłki Ręcznej w Polsce, który objął patronat honorowy nad rozgrywkami Młodzieżowej Ligi Piłki Ręcznej.

Młodzieżowa Liga Piłki Ręcznej - harmonogram I kolejka 14.11.2015.pdf

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Saturday the 27th. . Joomla 3.0 Template.