konk biecz 2015Dnia 16 grudnia 2015 odbył się XIV Gminny Konkurs Czytelniczy „Przygodowe jeden z dziesięciu” zorganizowany przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Bieczu. Wzięły w nim udział dwie uczennice klasy IVa naszej szkoły. Musiały zapoznać się z życiem i twórczością Marka Twaina oraz przeczytać dwie powieści „Przygody Tomka Sawyera” i „Przygody Hucka”.
Konkurs przygotowała i prowadziła P. paulina Pyznar. W etapie pierwszym wszyscy uczestnicy musieli pisemnie odpowiedzieć na pytania testu. Konkurencja była bardzo duża, bo udział w konkursie wzięło aż 21 uczniów z terenu gminy Biecz.

Gabrysia Warchoł i Kamila Gryboś zakwalifikowały się do etapu drugiego, podczas którego musiały ustnie odpowiedzieć na 10 pytać. Gabrysia zdobyła 8, a Kamila 9 punktów i zakwalifikowała się do ścisłego finału. Po kolejnej turze 10 pytań konkursowych Kamila Gryboś zdobyła 8 punktów i zdobyła 2 miejsce w XIV Gminnym Konkursie Czytelniczym. Dyplomy wszystkim uczestnikom i piękne książkowe nagrody finalistom wręczała uczestnikom dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieczu P. Elżbieta Knapik
Autorką dołączonych zdjęć jest P. Magdalena Tarko z bieckiej biblioteki. Dziękujemy.

Gratulacje!


Mariola Mrozek

{gallery}aktualnosci/2015_2016/konk_biecz_2015{gallery}

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 27th. . Joomla 3.0 Template.