dzien babci 201623  stycznia 2016 r. na hali ZSP w Libuszy wystawione zostały  Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tegoroczna uroczystość odbyła się pod hasłem: KOLĘDUJEMY Z BABCIĄ I DZIADKIEM.

W świąteczną atmosferę wprowadziły nas dzieci, które przedstawiły program artystyczny,  przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Przedszkolaki wcieliły się w role Maryi i Józefa, chóru, gwiazdek, pasterzy, aniołów, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Uroku inscenizacji dodały wspólnie zaśpiewane kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię mijających świąt.

Wszystkich licznie przybyłych gości powitał Dyrektor ZSP w Libuszy, Pan Aleksander Kalisz. Oprócz społeczności przedszkolnej swoją obecnością zaszczycili nas m.in.: Pani Poseł na Sejm RP Barbara Bartuś,  Burmistrz Biecza Pan Mirosław Wędrychowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Grzegorz Nosal, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Bieczu Pan Andrzej Bochenek, radna powiatowa i sołtys wsi Pani Iwona Tumidajewicz, Pan Karol Dyląg i Tomasz Dykas - przedstawiciele Rady Miejskiej w Bieczu oraz Proboszcz parafii w Libuszy ks. Stanisław Dębiak.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim  za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dorota Mrozek

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Tuesday the 2nd. . Joomla 3.0 Template.