konk infor 3 2016W dniu 24 lutego 2016r. w naszej szkole odbyła się III edycja Szkolnego Konkursu Informatycznego dla uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej. Konkurs składał się z dwóch etapów. Do pierwszego etapu zgłosiła się rekordowa liczba uczestników - 38 osób, z których do drugiego etapu przeszło 11 osób. W pierwszym etapie uczestnicy rozwiązywali test 20 pytań z zakresu wiedzy informatycznej, natomiast w drugim mieli do wykonania 5 zadań praktycznych.

Komisja w składzie: mgr Łukasz Stelmach, mgr Mariola Mrozek, mgr Edyta Korzeniec wyłoniła z drugiego etapu zwycięzców którymi zostali:

- I miejsce Adrian Sarnecki z klasy V
- II miejsce Urszula Grygowicz z klasy VI
- III miejsce Zofia Rak z klasy V.


Nagrodami w konkursie były: za pierwsze 3 miejsce Pendriv'y 16 i 8 Gb + upominek wraz z dyplomem, miejsca IV-XI z II etapu jak i pozostali uczestnicy z I etapu otrzymali upominki i dyplomy uczestnictwa. Dyplomy i nagrody wręczał uczestnikom konkursu dyrektor szkoły Aleksander Kalisz, pani mgr Mariola Mrozek, pani Edyta Korzenic oraz pan Łukasz Stelmach. Organizatorem konkursu był pan Łukasz Stelmach. Słodkie upominki ufundował szkolny sklepik "Bankrut" prowadzony przez panią mgr Renatę Gryboś. Pozostaje nam tylko życzyć uczestnikom coraz większych sukcesów z zakresu informatyki i mamy nadzieje, że w przyszłym roku kunkurs będzie się cieszył jeszcze większym zainteresowaniem.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Monday the 1st. . Joomla 3.0 Template.