den 201613 października na hali ZSP w Libuszy obchodzony był uroczyście Dzień Edukacji Narodowej, święto całej społeczności placówki. Młodzież zaprezentowała spektakl "Obyś cudze dzieci uczył, czyli skąd się wziął nauczyciel na świecie".

Scenariusz widowiska przygotowanego przez uczniów pod kierunkiem p.Elżbiety Pilch oraz p.Sabiny Król przedstawiał w żartobliwej formie historię pojawienia się na świecie nauczycieli, jako osób mających dokonać korekty boskiego dzieła stworzenia, które sam Stwórca uznał za niedoskonałe, zwłaszcza gdy widział dzieci Adama i Ewy. Nauczyciel, wysłannik Boga, otrzymał dekalog, w którym można było przeczytać m.in. takie zalecenia, jak: Kochaj ucznia każdego, jak siebie samego; Cierpliwy bądź stale, do tego dąż wytrwale; Bądź wyrozumiały, staniesz się doskonały; Dzięki wytrwałości doprowadzisz uczniów do szczęśliwości; Bądź miły i sympatyczny, otrzymasz od uczniów podarunek śliczny...Każdy z nauczycieli otrzymał wraz z życzeniami od Samorządu Uczniowskiego drobny upominek w postaci zestawu niezbędnych pomocy. Prezentem był również występ uczniów klas IIISP, przygotowany pod kierunkiem p.Marii Świerz i p.Marzeny Przybyło-Furmanek.

Po części artystycznej dyrektor szkoły p.Aleksander Kalisz złożył życzenia wszystkim pracownikom oraz wręczył wyróżniającym się w pracy nauczycielom nagrody Dyrektora Zespołu.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Thursday the 2nd. . Joomla 3.0 Template.