targi wolont 201607 listopada 2016r. wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu wzięli udział w I Targach Wolontariatu, które odbyły się na hali OSiR w Gorlicach. Impreza miała na celu promowanie idei wolontariatu wśród młodzieży szkół gimnazjalnych z powiatu gorlickiego. Była to idealna okazja do zaprezentowania przez naszą młodzież aktualnych działań związanych z wolontariatem. Targi stały się doskonałą sposobnością do wymiany doświadczeń, pomysłów na wolontariat pomiędzy SKW, poznania ciekawych inicjatyw i ofert wolontariatu.
Wydarzenie połączone było z zorganizowaną przez Starostwo Powiatowe Spartakiadą Osób Starszych. W przedsięwzięcie włączyło się także Kwiatonowickie Stowarzyszenie Wolontariatu, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Miasto i Gmina Gorlice oraz instytucje wsparcia z terenu powiatu. Celem spartakiady była popularyzacja sportu i ożywienie działalności sportowej wśród osób starszych, podnoszenie sprawności fizycznej, oraz wzbudzenie u starszych mieszkańców powiatu gorlickiego chęci i gotowości do pokonywania trudności poprzez sportową rywalizację.
Wolontariuszki z naszej szkoły z wielkim zapałem zaangażowały się w pomoc przy organizacji konkurencji sportowych oraz miały możliwość wystąpienia przed kamerami telewizji gorlickiej.


Uczennice biorące udział w targach:
Izabela Szkaradek
Maria Trojanowicz
Natalia Szudy
Urszula Wojna
Aleksandra Socha
Katarzyna Kosiba
Julia Nowak
Oliwia Guter

 

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Tuesday the 2nd. . Joomla 3.0 Template.