mikolajki libusza 2016W dniu 6 grudnia 2016 r. odbyło się w naszej szkole przedstawienie mikołajkowe, które przygotowano dla uczniów z klas I-III szkoły podstawowej oraz dzieci z przedszkola. Zebranych przywitał ksiądz Wojciech Niemiec i zaprosił do obejrzenia wesołej scenki z życia Mikołaja. W humorystycznym przedstawieniu wzięli udział uczniowie klasy 3b gimnazjum. W rolę świętego Mikołaja wcielił się uczeń Maksymilian Ludwin oraz pan Józef Gorzkowicz, który odwiedzał również poszczególne grupy przedszkolne w salach i pozował z maluszkami do zdjęć przy choince. Po przedstawieniu wszyscy uczniowie otrzymali od Mikołaja prezenty. Niezwykły gość obdarował także dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin i ministrantów. Mikołajowi w rozdawaniu prezentów ochoczo pomagali: Strach na wróble, Krasnoludek, Księżniczka, Rumcajs, Rozbójnicy i Aniołek.

Za organizację przedstawienia odpowiedzialni byli: p. Renata Gryboś, p. Aneta Juruś, p. Justyna Rutana oraz ksiądz Wojciech Niemiec.
W starszych klasach szkoły podstawowej oraz w gimnazjum mikołajkowe prezenty wręczali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Wędrując od klasy do klasy w okolicznościowych strojach, przypominali w żartobliwy sposób, że na prezenty trzeba zasłużyć dobrym zachowaniem. Tegoroczny orszak Świętego Mikołaja przygotowała młodzież z klasy IIIa gimnazjum (Michał Knapik, Julia Nowak, Martyna Pabis, Oliwia Guter oraz Marlena Szurek) pod kierunkiem Opiekunów SU.
Ciesząc się prezentami z niecierpliwością oczekujemy Świat Bożego Narodzenia.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Monday the 17th. . Joomla 3.0 Template.