wolontariat 2016v1"Nie mają skrzydeł, a zjawiają się tam, gdzie są potrzebni. W ciemne życie innych wnoszą iskierkę słońca. Nie pytają o zapłatę - ich miłość jest ponad to..."
Gala Wolontariatu to uroczystość mająca na celu uczczenie idei wolontariatu, a zarazem prawdziwe święto każdego społecznika. 05 grudnia w Gorlickim Centrum Kultury odbyła się kolejna edycja Aniołów Wolontariatu. Na zaproszenie Lokalnego Centrum Wolontariatu w Gorlicach oraz Kwiatonowickiego Stowarzyszenia „HOMINI” przybyło kilkuset młodych wolontariuszy zrzeszonych w Szkolnych Kołach Wolontariatu, ich opiekunowie i dyrekcje szkół, oraz przedstawiciele władz samorządowych na czele z Starostą Karolem Górskim, Burmistrzem Gorlic Rafałem Kuklą, Wójtem Gminy Gorlice Ryszardem Guzikiem i Przewodniczącym Rady Gminy Gorlice Aleksandrem Kaliszem.


Gala Wolontariatu była doskonałą okazją do złożenia podziękowań wszystkim wolontariuszom pracującym w Szkolnych Kołach Wolontariatu. Podczas gali starosta Karol Górski i prezes Renata Filipowicz wręczyli okolicznościowe wyróżnienia w formie grawertonów przedstawicielom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych za chęć podejmowania działań innowacyjnych szerzących idee wolontariatu w powiecie gorlickim. Podziękowania, gratulacje i życzenia odebrali dyrektorzy szkół wraz z koordynatorami SKW. Wśród nagrodzonych znalazła się również nasza szkoła.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Tuesday the 25th. . Joomla 3.0 Template.