otylia 2017W dniu 17 lutego 2017 roku, w Bajkowym Prywatnym Przedszkolu w Jaśle odbyła się niecodzienna uroczystość z udziałem naszych wychowanków. Ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Baśnie , Bajki, Bajeczki" pod hasłem: "Zima w dziecięcej literaturze" zorganizowanego w ramach trwającej od 15 lat kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Na konkurs nadesłano 152 prace z 87 placówek oświatowych z całej Polski. Komisja Konkursowa w składzie: Anna Brożyna-instruktor plastyki w Jasielskim Domu Kultury, Magdalena Chart-bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, Danuta Pociask - dyrektor Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle postanowiła przyznać Nagrody, Wyróżnienia Specjalne oraz Wyróżnienia.

Reprezentanci Zespołu Szkolno Przedszkolnego z Libuszy pod przewodnictwem Pani Ewy Ryznar i Pani Otylii Kosiby - Kędzior odnieśli w tej prestiżowej imprezie duży sukces:
Kacper Alibożek z grupy "Leśne duszki" otrzymał SPECJALNE WYRÓŻNIENIE,
a Igor Stępniak z grupy "Biedronki" otrzymał WYRÓŻNIENIE.
Podczas uroczystości Pani Renata Grzegorczyk bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle przeczytała najmłodszym opowiadanie Włodzimierza Dulemby pt. „Zimowe Opowieści”. Całość zakończona była spektaklem interaktywnym w wykonaniu aktorów z Teatru „Scena PRL” pt. „Królowa Zimy”. Wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów ! ! !

Otylia Kosiba-Kędzior

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Tuesday the 2nd. . Joomla 3.0 Template.