rummi 2017IV MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO w LIBUSZY w RUMMIKUB 2017 odbyły się dnia 2 marca 2017 r.

W rozgrywkach wzięło udział 22 uczennic i uczniów klas IVa, Va, VIa i VIb i VIb szkoły podstawowej oraz klas IIa, IIIa i IIIb gimnazjum. W eliminacjach każdy zawodnik musiał rozegrać cztery partie, przy stolikach przydzielonych w drodze losowania. Do półfinału weszło 12 graczy, w wśród nich Kamil Lewek z 4 zwycięstwaami, Izabela Szkaradek i Zofia Świerz (3 zwycięstwa), Witold Cynk, Marcin Bogdan i Julia Szarowicz (2 zwycięstwa) oraz mający po 1 zwycięstwie Kinga Maszewska, Aleksandra Ptak, Karolina Sarnecka, Anna Szkaradek, Katarzyna Rządca i Jakub Niziołek. Ponieważ Aleksandra Ptak zrezygnowała z dalszej gry do półfinału wszedł kolejny uczestnik z listy Konstanty Galant.


Po długich i emocjonujących rozgrywkach, które trwały do 12:30 wyłonieni zostali finaliści. W tym roku walka była bardzo wyrównana.
Do finału weszli gracze mający po 1 zwycięstwie i największą ilość małych punktów. Byli to Kinga Maszewska, Zofia Świerz, Karolina Sarnecka i Jakub Nziołek. Finaliści rozegrali dwie partie, dzięki którym wyłoniono Mistrza Szkoły.
MISTRZEM Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Libuszy w roku szkolnym 2016/2017 ZOSTAŁ JAKUB NIZIOŁEK z klasy IIIA gimnazjum.
I WICEMISTRZEM została Kinga Maszewska z klasy IIIb gimnazjum
II WICEMISTRZEM została Karolina Sarnecka z klasy VIa szkoły podstawowej
Uczestnicy eliminacji i półfinału otrzymali dyplomy i słodkie nagrody pocieszenia. Zwycięzcy zostali nagrodzeni gadżetami komputerowymi ufundowanymi przez Radę Rodziców oraz dyplomami i czekoladami.
Mam nadzieję, że na V Mistrzostwach Szkoły w Rummikub w przyszłym roku spotkamy się w równie licznym gronie.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział!
Gratuluję zwycięzcom!

Mariola Mrozek

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Saturday the 6th. . Joomla 3.0 Template.