wiert mistz gminy 2017W hali sportowej ZSP w Libuszy odbyły się mistrzostwa gminy Biecz w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W rywalizacji uczestniczyły gimnazja z: Rożnowic, Binarowej, Strzeszyna, nr 1 Biecz, nr 2 Biecz i Libuszy. W finale zmierzyły się zespoły z gimnazjum z Rożnowic i gimnazjum w Libuszy. Triumfowali uczniowie z Libuszy. Podopieczni Wojciecha Bajorka uzyskali awans na zawody powiatowe.
Najlepszym zawodnikiem sportowych zmagań wybrany został Kasper Kosiba z gimnazjum w Libuszy, który odebrał wyróżnienie z rąk koordynatora ds. sportu gminy Biecz Jana Grygowicza.

Klasyfikacja końcowa

1 miejsce – Gimnazjum w Libuszy
2 miejsce – Gimnazjum w Rożnowicach
3 miejsce – Gimnazjum nr 2 Biecz
4 miejsce – Gimnazjum w Binarowej
5 miejsce – Gimnazjum w Strzeszynie
6 miejsce – Gimnazjum nr 1 w Bieczu

Wśród Szkół Podstawowych w zawodach uczestniczyli reprezentanci: SP nr 1 w Bieczu, SP nr 2 w Bieczu, SP w Binarowej, SP w Racławicach, SP w Rożnowicach oraz SP w Libuszy. W finale zmierzyły się zespoły SP w Rożnowicach i SP w Libuszy. Zwyciężyli uczniowie z Libuszy - podopieczni Ryszarda Burdy, którzy uzyskali awans na zawody powiatowe. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Kacper Wojna z SP w Libuszy, który od koordynatora ds. sportu gminy Biecz – Jana Grygowicza odebrał nagrodę.

Klasyfikacja końcowa

1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Libuszy
2 miejsce – Szkoła Podstawowa w Rożnowicach
3 miejsce – Szkoła Podstawowa w Binarowej
4 miejsce – Szkoła Podstawowa w Racławicach
5 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu
6 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieczu

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał koordynator ds. sportu gminy Biecz Jan Grygowicz, który zadbał o właściwą organizację, nagrody, a także wspólnie z Ryszardem Burdą i Wojciechem Bajorkiem sędziował turnieje.
Drużyna z Gimnazjum w Libuszy wystąpiła w składzie: Marcin Król, Damian Klocek, Mateusz Grzegorczyk, Artur Gogola, Kacper Fik, Paweł Rybka, Kasper Kosiba, Michał Knapik, Kacper Miśkowiec, Krystian Bieniek, Tomek Szychta, Kacper Czech, Norbert Trzaskoś, Rafał Szarowicz, Maciek Mendowski, Kuba Juruś, Klaudiusz Dyląg.
Opiekun zespołu: Wojciech Bajorek
Drużyna Szkoły Podstawowej w Libuszy wystąpiła w składzie: Konstanty Galant, Ernest Basista, Marcin Gorzkowicz, Seweryn Drąg, Szymon Gorzkowicz, Krzysztof Gwizdała, Wojtek Berdychowski, Kacper Kopeć, Mateusz Guzik, Marcin Kapanowski, Piotr Zagórski, Tomek Cionek, Mateusz Król.
Opiekun zespołu: Ryszard Burda

 

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Monday the 17th. . Joomla 3.0 Template.