dzien wiosny 2017gimn21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Uczniowie ZSP w Libuszy czekają na ten dzień z niecierpliwością, bo wiedzą, że w tradycji szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny, uroczysty sposób. 24 marca uczniowie wraz z nauczycielami zostali zaproszeni do sali gimnastycznej, gdzie odbył się konkurs na przebranie Pani i Pana Wiosny. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się w bardzo oryginalnych strojach, wykonanych wyłącznie z surowców wtórnych. Ocenie podlegała pomysłowość, wykonanie oraz słowna prezentacja ucznia. W jury zasiadły Panie: Agnieszka Kapusta, Renata Gryboś i Sabina Król. Zdjęcia dowodzą, że pomysłowość oraz inwencja twórcza naszych uczniów nie znają granic! Było słonecznie, wesoło i kolorowo! Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.
Na koniec jury wyłoniło zwycięzców. W kategorii klas IV-VISP pierwsze miejsce zajęła klasa VIa. W kategorii klas I-IIIG zwyciężyła klasa Ia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Celem piątkowego spotkania z okazji Pierwszego Dnia Wiosny było rozbudzanie kreatywności uczniów, umożliwienie im prezentacji w warunkach rywalizacji z rówieśnikami, integracja zespołów klasowych oraz całej społeczności szkolnej. Organizatorom uroczystości zależało także na rozwijaniu wśród uczniów zainteresowań ekologią i ochroną środowiska, kształtowaniu ekologicznych postaw wobec przyrody.
W tym dniu ogłoszone zostały również wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Raj oczami uczniów”. Laureatami zostały klasy IVbSP oraz IaG. Gratulujemy.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 24th. . Joomla 3.0 Template.