k inform 2017W dniu 30 maja 2017r. w naszej szkole odbyła się IV edycja Szkolnego Konkursu Informatycznego dla uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej. Konkurs składał się z dwóch etapów. Do pierwszego etapu zgłosiło się  24 uczestników, z których do drugiego etapu przeszło 11 osób. W pierwszym etapie uczestnicy rozwiązywali test 20 pytań z zakresu wiedzy informatycznej, natomiast w drugim mieli do wykonania 5 zadań praktycznych.

Komisja w składzie: mgr Łukasz Stelmach, mgr Mariola Mrozek, mgr Edyta Korzeniec wyłoniła z drugiego etapu zwycięzców którymi zostali:

- I miejsce Tymoteusz Juruś z klasy Va
- II miejsce Karolina Białoń  z klasy Va
- III miejsce Hubert Druciak z klasy IVa.


Nagrodami w konkursie były: za pierwsze 3 miejsce Pendriv'y 16 Gb + upominek wraz z dyplomem, miejsca IV-XI z II etapu jak i pozostali uczestnicy z I etapu otrzymali upominki. Dyplomy i nagrody wręczał uczestnikom konkursu organizator konkursu pan mgr Łukasz Stelmach wraz z panią mgr Mariolą Mrozek oraz panią mgr Edytą Korzeniec. Słodkie upominki ufundował szkolny sklepik "Bankrut" prowadzony przez panią mgr Renatę Gryboś. Pozostaje nam tylko życzyć uczestnikom coraz większych sukcesów z zakresu informatyki i mamy nadzieje, że w przyszłym roku kunkurs będzie się cieszył jeszcze większym zainteresowaniem.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 24th. . Joomla 3.0 Template.