dzien dziecka"W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzymy Wam sercem całym,
dużo szczęścia, stu lat życia,
samych szóstek do zdobycia."

Dzień Dziecka

Słodki, sportowy, ale przede wszystkim wesoły Dzień Dziecka.

1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W tym szczególnym dniu w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich uczniów niezapomniany, wesoły dzień. Wspólna zabawa była znakomitą odskocznią od szkolnych obowiązków. Celem wychowawczym imprezy było: integrowanie społeczności szkolnej we wspólnej zabawie, wdrażanie do zdrowej rywalizacji oraz uaktywnienie pracy Samorządu Uczniowskiego. Wysiłki uczniów oceniała komisja w składzie: Pani Agnieszka Kapusta – wicedyrektor szkoły, Pani Jadwiga Przepióra, Pani Renata Gryboś i Pani Mariola Mrozek. Uczniowie zmagali się w konkurencjach sprawdzających wiedzę z przedmiotów humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych. Zadaniem, które tradycyjnie wywołało najwięcej emocji były zmagania sportowe.


Tegoroczna walka w turnieju "Samorząd z klasą" była bardzo wyrównana, ale ostatecznie startujące drużyny zajęły następujące miejsca:

Szkoła Podstawowa: I miejsce - klasa Va
II miejsce - klasa VIa
III miejsce - klasa VIb
IV miejsce - klasa IVa
V miejsce - klasa IVb
VI miejsce - klasa Vb


Gimnazjum: I miejsce - klasa IIIb
II miejsce - klasa IIa
III miejsce - klasa IIb
III miejsce - klasa IIIa
IV miejsce - klasa Ia
V miejsce - klasa Ib
Nagrody dla zwycięzców oraz lody dla wszystkich uczniów ufundował szkolny sklepik "Bankrut" prowadzony przez Panią Renatę Gryboś. Bardzo im za to dziękujemy!

Samorząd Uczniowski

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 27th. . Joomla 3.0 Template.