zoo zspWycieczka do krakowskiego ZOO była kolejną ciekawą przygodą dla dzieci z naszego przedszkola. 13 czerwca 2017 r. o godzinie 7.00 przedszkolaki wyruszyły autokarem do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie.
Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata. Zapoznanie z warunkami życia zwierząt mieszkających w ZOO oraz kształtowanie umiejętności grzecznego i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.
Podczas wyjazdu dzieci mały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące ze wszystkich kontynentów. Przyglądanie się zachowaniu egzotycznych zwierząt budziło wśród dzieci wiele emocji. Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawia, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwale zapiszą się w pamięci dzieci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Po około 2 godzinnym spacerze, przedszkolaki pojechały w kolejne ekscytujące miejsce. W tym dniu odbył się również rejs po Wiśle.
Dzieci zmęczone , ale szczęśliwe wróciły do domów.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Monday the 17th. . Joomla 3.0 Template.