konk 2017 pabiszW dniu 19 października 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego skierowanego do uczniów klas I-III sp. „Mój ulubiony bohater z książki o Kubusiu Puchatku”. Został on zorganizowany przez bibliotekę szkolną z okazji urodzin Kubusia Puchatka, które co roku obchodzone są 14 X. Konkurs poprzedzony został głośnym czytaniem we wszystkich klasach młodszych książek „Portrety przyjaciół” i „Najlepsi przyjaciele z serii Opowieści o przyjaźni”. Po wysłuchaniu tekstu uczniowie wypełniali karty pracy odgadując hasła lub prawidłowo podpisując wizerunki bohaterów książek. Na zakończenie zajęć uczniowie odpowiadali na Kubusiowe Pytanka, sprawdzające ich znajomość przygód tego sympatycznego misia. Za prawidłowe odpowiedzi dzieci otrzymywały słodkie „Małe co nieco”. 

 

Spośród oddanych prac, a było ich 23, komisja konkursowa w składzie: pani Marta Pilch, pani Marzena Przybyło-Furmanek i pani Mariola Mrozek wyłoniła następujących laureatów:

Miejsce I: Kacper Bieniek kl. IIa
Karolina Bugajska kl. IIIb
Paweł Lewandowski kl. IIb

Wyróżnienie: Karol Mazur kl. IIb
Natalia Karp kl. Ia
Milena Styrczula kl. Ia
Dagmara Barzyk kl. IIa
Julia Strugała kl. IIa

Laureaci oraz wszyscy uczestnicy konkursu plastycznego otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie nagrody. Prace konkursowe zostały wywieszone na gazetce ściennej i tablicach obok wejścia do biblioteki. Zapraszamy do ich obejrzenia.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział a laureatom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną.

Katarzyna Pabisz

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 24th. . Joomla 3.0 Template.