zdrowo jem 2018Jesienią uczniowie klasy II a pod opieką wychowawczyni Anny Dykas przystąpili do realizacji ósmej edycji Ogólnopolskiego Projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy. Projekt jest częścią prozdrowotnego programu edukacyjnego „Aktywnie po zdrowie” i ma charakter ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. Składa się z trzech etapów odpowiadających porom roku. Każdy etap Konkursu jest oddzielnie oceniany i nagradzany. Nagrody przyznawane są pięciu zespołom z najwyższą punktacją.

 

Miło jest nam poinformować, że w etapie jesiennym „Łowcy witamin” (nazwa drużyny z Libuszy) zajęli II miejsce! Bardzo cieszymy się z tego, że efekty naszej pracy zostały docenione, zwłaszcza, że rywalizacja była duża. Do konkursu zgłosiło się ponad 700 szkół z całej Polski. Udział w Projekcie to szansa dla uczniów na zdobycie wiedzy o zdrowym odżywianiu, wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych, a także zdobycie cennych umiejętności takich jak praca w grupie.
Projekt był realizowany dzięki ścisłej współpracy nauczyciela, dzieci i rodziców, dlatego też jest to nasz wspólny sukces!

 

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Monday the 17th. . Joomla 3.0 Template.