zsp kacper 2018Uczniowie klas I-III naszej Szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, którego celem było promowanie wśród uczniów szkół wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego przez popularyzowanie wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.


Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej, w formacie A-3 w dowolnej technice, ilustrującej hasło konkursowe. W szkołach, które zgłosiły chęć uczestnictwa w konkursie odbyły się szkolenia dzieci z pracownikami Kasy, mające na celu przygotowanie merytoryczne dzieci.
Na konkurs wpłynęło łącznie 161 prac z 15 szkół powiatu gorlickiego. Komisja regionalna oceniała prace w dwóch kategoriach: klasy 0-3 i 4-7 SP.
Dnia 25.04.2018r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gorlicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów i wyróżnionych. W spotkaniu wzięli udział m. in. poseł na sejm Pani Barbara Bartuś, Starosta Gorlicki Pan Karol Górski kierownik placówki KRUS–u w Gorlicach Pan Janusz Augustowski.
Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 1b Kacper Alibożek, który zdobył wyróżnienie na etapie rejonowym. Nagrody wręczali fundatorzy a zarazem zaproszeni goście Pani poseł i Pan starosta.
Serdecznie gratulujemy Kacprowi i  życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 24th. . Joomla 3.0 Template.