zsp witaminki 201813 czerwca 2018 r. okazał się szczęśliwym dniem dla Łowców witamin – uczniów klasy II a szkoły podstawowej - uczestników Ogólnopolskiego Projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”, organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser - Dudy. W tym to bowiem dniu, po długim okresie wyczekiwania ogłoszone zostały końcowe wyniki konkursu.


Projekt był częścią prozdrowotnego programu edukacyjnego „Aktywnie po zdrowie” i miał charakter ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. Składał się z trzech etapów odpowiadającym porom roku. W każdym z nich uczniowie pod kierunkiem wychowawcy mieli do wykonania szereg zadań, z realizacji których należało sporządzić raport i dokumentację fotograficzną. Każdy etap był oddzielnie oceniany i punktowany przez komisję konkursową.
„Łowcy witamin” - nazwa drużyny z Libuszy, wzięli udział we wszystkich trzech etapach. W każdym z nich znaleźli się w gronie laureatów zajmując dwukrotnie - w etapie jesiennym i zimowym - II miejsce, a w etapie wiosennym III miejsce.
W ogólnej całorocznej klasyfikacji GRAND PRIX po wszystkich trzech etapach objęli prowadzenie - I MIEJSCE, pokonując 368 szkół z całej Polski!
Ostateczne podsumowanie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi we wrześniu 2018 r.

Anna Dykas – koordynator konkursu

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Saturday the 6th. . Joomla 3.0 Template.