den lib 201814 października to jeden z tych dni, w których uczniowie mają znakomitą okazję do wyrażenia wdzięczności swoim pedagogom za ich pracę. W naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej obchodzony był 16 października. Aby rozjaśnić i rozweselić poważne na co dzień twarze nauczycieli zatroskanych o wykształcenie i wychowanie swoich podopiecznych, uczniowie klasy IIIabG pod kierunkiem p. Sabiny Król przygotowali niecodzienny pokaz mody.
Modele i modelki zaproponowali nauczycielom niezwykle atrakcyjne stroje, które nie tylko wspaniale prezentowały się na szkolnym wybiegu, ale również mogą okazać się pomocne w ciężkiej i trudnej pracy w szkole.
Wśród oglądanych kreacji znalazły się stroje dla matematyka, historyka, muzyka, informatyka, polonisty, nauczyciela wychowania fizycznego, biologii, plastyki, języka angielskiego, nauczania zintegrowanego oraz bibliotekarza.


Po części przygotowanej przez młodzież wystąpił Dyrektor p. Aleksander Kalisz, który wyraził swoją wdzięczność uczniom, którzy przygotowali uroczystość i pochwalił ich za zmysł obserwacji oraz olbrzymie poczucie humoru. Dyrektor p. Aleksander Kalisz podziękował również współpracownikom za aktywną pracę i zaangażowanie, a z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzył dużo zdrowia i sukcesów. Na zakończenie uroczystości wręczył coroczne Nagrody Dyrektora.
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym! A wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzymy, aby każdego dnia swojej pracy byli przekonywani przez uczniów, że są "właściwymi ludźmi na właściwym miejscu", oraz zawsze odczuwali radość i satysfakcję z wykonywanego zawodu.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 24th. . Joomla 3.0 Template.