bal 2019Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dnia 18 lutego 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu firmę ,,Aster’’ z Grybowa, która zachęcała wszystkich do tańca i zabawy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać: wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. 

 

Na początku zabawy dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych oraz tanecznych. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, "Kaczuch" i innych przebojów znanych dzieciom.

Bal umożliwił przedszkolakom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym dzieciom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 21st. . Joomla 3.0 Template.