mam talent 201921 marca w I Dzień Wiosny w naszej szkole odbył się szkolny konkurs „Mam Talent”. Pomysłodawcami i organizatorami tego przedsięwzięcia był Samorząd Uczniowski. O tytuł najlepszego talentu naszej szkoły walczyli tancerze, piosenkarze, muzycy, aktorzy. Mimo, iż każdy z uczestników reprezentował różne dziedziny to połączyło ich jedno - pasja i zamiłowanie do tego, co robią! Występy naszych uczestników dostarczyły widzom moc pozytywnych wrażeń i niesamowitych emocji. Los gwiazd zależał od werdyktu jury, w którego skład wchodzili: łowczyni talentów Pani Agnieszka Kapusta, zawsze uśmiechnięta Pani Katarzyna Pabisz oraz zaczytana i kreatywna Pani Mariola Mrozek.

Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez SU: statuetki, nagrody książkowe oraz podwójne zaproszenia do kina Trzy Kolory w Gorlicach; tak więc, było, o co walczyć. Rywalizacja była zacięta. Pierwsze miejsce ex aequo zajęli Aleksander Niemiec z klasy IVa oraz Ania Juruś z klasy VIa, którzy zachwycili swoimi umiejętnościami, nie tylko jury. Trzecie miejsce zajęli Konstanty Galant, Wojciech Berdychowski i Szczepan Płaczek, którzy zaprezentowali fantastyczny kunszt aktorski, wzbudzając zachwyt wśród widzów.
W konkursie SU przewidział dodatkową nagrodę- słodkie upominki dla klas Vb oraz VIIIa za zaangażowanie w wspólny występ prawie całej klasy. Atmosfera do samego końca była gorąca, to była świetna zabawa! Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w I edycji "Mam Talent".

Samorząd Uczniowski

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Tuesday the 10th. . Joomla 3.0 Template.