info3Mimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, nasi uczniowie nie osiadają na laurach i biorą aktywny udział w konkursach plastycznych i czytelniczych:
• 25 listopada zostały ogłoszone wyniki Gminnego Konkursu z zakresu profilaktyki o uzależnieniach „ArtystyczNIE uzależnieniom”, który skierowany był do uczniów z klas IV-VIII sp. Zadaniem uczestników było opracowanie i wykonanie ulotki lub plakatu o tematyce profilaktycznej. Na konkurs wpłynęło 26 prac z siedmiu szkół podstawowych Gminy Biecz. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Franciszek Apollo (kl. Va), który zajął I miejsce i Ksawery Szary (kl. VIb) zdobywając miejsce III w kategorii kl. V-VI. Emilia Stawiarska (VIIa) nie zajęła miejsca na podium, jednak mam nadzieję, że się nie zniechęci i nadal będzie brać udział w konkursach.
• W Ogólnopolskim Konkursie „Moje życie jako … rysownik” ogłoszonym przez wydawnictwo „Mamania” nagrodę zdobył Ksawery Szary z klasy VIb. Musiał on sobie wyobrazić, że jedzie na wymianę szkolną do Stanów Zjednoczonych i trafia do klasy Dereka Fallona - bohatera książek Janet Tashijin z serii „Moje życie jako…”, napisać o tym opowiadanie i uzupełnić je rysunkami.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję i życzę kolejnych wygranych konkursów.
Zachęcam wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach, które będą promowane na szkolnej stronie internetowej i bibliotecznym Facebooku.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Monday the 21st. . Joomla 3.0 Template.