aerobik 2021W piątek 12.02.2021r. w grupie ,,Pszczółek" dzięki uprzejmości nauczyciela wychowania fizycznego naszej szkoły p. Oli N. odbył się na hali sportowej aerobik. Dzieci przebrane w sportowy strój, przy dźwiękach skocznej muzyki miały możliwość doświadczyć ruchu w nieco innej formie niż standartowo. Nie od dziś wiemy, że korelacja ruchu z muzyką uczy dyscypliny, przezwyciężania własnych słabości i niechęci, wyrabia poczucie rytmu oraz integruje grupę. Ta forma ćwiczeń ruchowych wprowadziła wszystkich uczestniczących w tych zajęciach w doskonały nastrój, wyzwoliła wiele endorfin i przyczyniła do lepszego poznania własnego ciała. Bardzo serdecznie dziękujemy p. Oli za poświęcony czas i motywację do codziennego gimnastykowania się, bo jakby nie było to tylko ,,w zdrowym ciele zdrowy duch".


W tym też dniu grupa świętowała Walentynki. Zaproszona p. Kasia P. nasza bibliotekarka przeczytała dzieciom pięknie ilustrowaną książkę o psiej miłości ,,Zuzia i Hultaj czyli zakochany kundel". Wszyscy z zaciekawieniem i przejęciem śledzili tę historię.
W nagrodę za uważne słuchanie ,,Pszczółki" zostały obdarowane zakładkami do książek. Następnie każde dziecko własnoręcznie wykonało Walentynkę w formie laurki. Nie zabrakło też ,,słodkości", oczywiście w kształcie serca. Dzień ten był pełen pozytywnych wrażeń i na pewno na długo zostanie przedszkolakom w pamięci.

J.Z.

 

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Sunday the 9th. . Joomla 3.0 Template.