caritas 2018Październik jest miesiącem modlitw z Różańcem. Dlatego opiekunowie SK Caritas ogłosili w naszej szkole i parafii konkurs na „Najpiękniejszy różaniec wykonany własnoręcznie”. Adresatami konkursu byli uczniowie klas I –VII szkoły podstawowej. Ku wielkiej radości na konkurs wpłynęło ponad 50 różańców. Dzieci prześcigały się w pomysłach…. Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów, orzechów, jarzębiny, drewnianych koralików, makaronu, nakrętek itp. Pomysłowość i oryginalność prac okazała się wielka, komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem laureata…

Oto wyniki:
Wyróżnienia:
Klasy I-III
Wojciech Dąbrowski IB
Krystian Przybyłowicz IB
Emilia Gąsior IB
Jan Zieliński IB
Klasy IV-VII
Kinga Grębla IVB
Jan Skrzypiec IVB
Szymon Dąbrowski IVA
Małgorzata Żywiec IVB
Bartosz Lech IVA
Weronika Socha IVB
Ksawery Galant IVA
Kamila Gryboś VIIA
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród miało miejsce w kościele parafialnym. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez
ks. Michała Duszę. Wszyscy mieli możliwość podziwiania wykonanych Różańców w naszym kościele.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Thursday the 24th. . Joomla 3.0 Template.