zbiorka zywnosci 2018Miło nam poinformować wszystkich, że nasza szkoła wzięła udział w akcji „Razem na Święta” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej. Warunkiem przystąpienia było włączenie się w przedświąteczny wolontariat i podjęcie działań na rzecz najbliższego środowiska. Opiekunowie i członkowie SK Caritas ogłosili w naszej szkole zbiórkę produktów żywnościowych. W akcji wzięli udział nauczyciele i uczniowie klas od I – VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum. Nie trzeba było długo czekać….. codziennie ktoś przynosił kolejne produkty. W akcję zaangażowali się także rodzice naszych uczniów. Bez nich nie udałoby się zebrać aż tylu produktów.


Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane serce i wsparcie innych w tym tak szczególnym dla nas wszystkich okresie.
Zebrane produkty trafiły do osób z naszej parafii. Wszyscy byli wdzięczni za pamięć i pomoc.
„Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat”

Opiekunowie SK Caritas

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 23rd. . Joomla 3.0 Template.