mikolaj 2019 v2Jak co roku 6 grudnia naszą szkołę odwiedził długo oczekiwany gość. Spotkanie z nim odbyło się w sali nr 13. Od samego rana trwały przygotowania. Wszyscy z niecierpliwością odliczali minuty aż przybędzie. Zanim jednak tak się stało uczniowie klas I-III obejrzeli przedstawienie przygotowane przez opiekunów i członków SKC. Babcia przypomniała zebranym dzieciom historię Św. Mikołaja, a następnie zapytała co napisały w listach no i oczywiście czy były grzeczne. Kiedy w końcu zjawił się nasz gość na twarzach wszystkich dzieci zagościł uśmiech. Uczniowie klasy 2b powitali Mikołaja wierszykiem i podziękowali, że jak co roku o nich pamięta.

Mikołaj z radością i uśmiechem na twarzy rozdał dzieciom upominki, na które tak długo czekały. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Gdy każdy już otrzymał prezent była wspólna fotografia z Mikołajem i życzenie, aby za rok tez zawitał do naszej szkoły.

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wednesday the 23rd. . Joomla 3.0 Template.