10 maja br (czwartek) został rozstrzygnięty konkurs pt. „Wesołe owoce i warzywa” – zorganizowany dla uczniów klas I-III SP w ramach realizacji programu „Owoce w szkole”.
Należało narysować wesoły owoc lub warzywo (jedno lub kilka) w programie Paint i przesłać na adres e’mailowy organizatora konkursup. M.Stelmach, w terminie do piątku 27 kwietnia. Każdy uczeń mógł wykonać jedną pracę.

W konkursie wzięło udział 19 uczniów. Komisja konkursowa w składzie p. S. Król, p M. Stelmach i p. Ł. Stelmach przyznała:
I miejsce: Dominika Pabis IIa
II miejsce: Katarzyna Król IIa
III miejsce: Izabela Berdychowska IIIa
oraz wyróżnienia: Kacper Wojna Ib; Szymon Pisula IIa; Izabela Marczyk IIa; Alicja Chrostowska IIIb; Adrian Sarnecki IIb.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz owoce i soki.

Zapraszam do obejrzenia prac konkursowych.W ramach realizacji programu „Owoce w szkole” w II semestrze, uczniowie klas I-IIISP otrzymali ulotki edukacyjne (marzec 2012r.) z informacjami o zdrowym odżywianiu i owocową krzyżówką,. Przed nami jeszcze malowanie farbami kwitnących drzew w sadzie(maj), dyktando owocowo – warzywne (maj) i quiz podsumowujący zdobytą wiedzę „Znam owoce i warzywa”(czerwiec). 


Trwa realizacja dostaw owoców, soków i warzyw dla uczniów klas I-IIISP w semestrze II, przed nami jeszcze tylko 2 porcje dla każdego ucznia!

M.Stelmach

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Monday the 21st. . Joomla 3.0 Template.