owoce warzywa 2014Dnia 12 marca br. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Moje ulubione warzywo lub owoc”, zorganizowany dla uczniów klas I-III SP w ramach realizacji programu „Owoce w szkole”. W konkursie wzięło udział 39 uczniów. Komisja konkursowa w składzie: p. Magdalena Stelmach, p. Jadwiga Przepióra i p. Justyna Rutana przyznała: 3 pierwsze miejsca, które zajęły: Weronika Magiera kl.Ia, Weronika Pabis kl.Ia i Milena Kalisz kl.Ib oraz 12 wyróżnień: Patrycja Dudek kl.Ia, Iwona Sarnecka kl.IIb, Gabriela Niziołek kl.Ib, Hubert Druciak kl.Ia, Bartłomiej Majewski kl.Ib, Ola Ptak kl.Ia, Mateusz Król kl.IIb, Patryk Czado kl.Ib, Karol Niziołek kl.Ib, Gabriela Kosiba kl.IIa, Dawid Maciejowski kl.IIIb, Wiktoria Dylag kl.Ia.

 

Gratulujemy zwycięzcom!

M.Stelmach

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Sunday the 20th. . Joomla 3.0 Template.