jem zdrowo 2015W piątek 22 października bieżącego roku miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Żyję zdrowo, bo jem owoce i warzywa”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej. Do świetlicy szkolnej dostarczono wiele ciekawych prac przedstawiających wizerunki owoców i warzyw.
Komisja konkursowa (p. Aneta Juruś, p. Joanna Stankowska, p. Katarzyna Michalec, p. Paulina Załęska oraz pan Sławomir Wróbel) oceniała prace biorąc pod uwagę: estetykę, samodzielność i oryginalność. Autorką najlepszej pracy okazała się Weronka Magiera – uczennica klasy 3a. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwyciężczyni nagrodę rzeczową ufundowaną przez świetlicę szkolną.
Serdecznie gratulujemy Weronice, a uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy za przygotowanie pięknych prac, zachęcamy do rozwijania swoich talentów plastycznych oraz zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi konkursami organizowanymi przez świetlicę szkolną Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Libuszy!

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Sunday the 20th. . Joomla 3.0 Template.