29.11.2011 r. odbył się z Zespole Szkolno-Przedszkolnym 3 Charytatywny Turniej w piłce siatkowej o puchar Burmistrza Gminy Biecz. Organizatorem turnieju był chór szkolny „Regnum Sonoris”  ze swoją  opiekunką Katarzyną Moździerz.   Organizację turnieju wsparł także Dyrektor Szkoły Pan Aleksander Kalisz. W  rozgrywkach trwających od godz 11.00 do 18.00 wzięło udział 4 drużyny siatkarskie: Belfer Jasło, KS Moszczenica, LibBud Libusza i Eskulap Libusza.   Drużyny z Jasła i Libuszy wzięły udział w turnieju już po raz trzeci wspierając swoim udziałem i funduszami podjętą przez chór inicjatywę. Dziewczęta śpiewające w chórze przygotowały dla wszystkich zawodników poczęstunek, a ciepły posiłek ufundowała  szkoła.  Rozgrywki odbywały się we wspaniałej i przyjacielskiej atmosferze. Tak naprawdę najważniejszy był cel turnieju a nie zwycięstwo. Wszystkie zebrane fundusze zostały przeznaczone na potrzeby chóru – dofinansowanie do nowych strojów oraz wyjazdy na konkursy muzyczne i  do opery krakowskiej.  Zwycięstwo w turnieju odniosła drużyna LibBud Libusza, drugie miejsce zajął KS Moszczenica, trzecie Belfer Libusza a czwarte gospodarze Eskulap Libusza. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz piękne pamiątkowe puchary, które wręczyła  Pani Burmistrz Urszulę Niemiec. Pamiątkową statuetkę siatkarza otrzymał najlepszy zawodnik z każdej drużyny. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Gminę Biecz. Ponadto każdy zawodnik został nagrodzony specjalnym „muzycznym” medalem z logo szkoły przygotowanym specjalnie na te okazję. Chór szkolny  „Regnum Sonoris” wraz z opiekunką  dziękuje wszystkim zawodnikom oraz innym osobom, dzięki którym ten turniej mógł się odbyć po raz trzeci. Dziękujemy sportowcom-sponsorom za wielkie serce!