tancerki 2018Dnia 11 marca 2018 r. w Świerzowej Polskiej odbył się II Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs Tańca „Taneczne Talenty” zorganizowany przez Akademię Tańca „Dance” Tomasza Berkowicza. Dziewczynki z Akademii Tańca „Impuls” i z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Libuszy były uczestniczkami w/w wydarzenia. Podczas konkursu stanęły na podium 3 razy zdobywając następujące miejsca:

I miejsce oraz nagrodę Grand Prix otrzymał zespół Impuls z Akademii Tańca „Impuls” w kategorii Formy Różne w składzie: Julia Ziemba, Nikola Kozik, Daria Kozik, Emilia Stawiarska, Zuzanna Tumidajska, Anastazja Wojnarowicz, Julita Piszczyk, Wiktoria Gazda, Sara Stygar, Emilia Majorek, Ewelina Mucha, Lena Szewczyk, Maja Tenerowicz, Kinga Fiega, Gabriela Wójcik.

II miejsce zdobyły dziewczynki tańcząc duet: Julia Ziemba, Nikola Kozik.

III miejsce zdobyły dziewczynki z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Libuszy w kategorii cheerleaders.

Każda uczestniczka została nagrodzona medalem, dyplomem oraz pamiątkowym kubkiem, a instruktor pucharem. Wszystkim tancerkom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.