Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Na zdjęciu grupa dzieci przedszkolnych Krasnale i Skrzaty uśmiechając się pozuje do zdjęcia wraz z dwoma nauczycielkami i postacią Kubusia Puchatka, który trzyma kosz ze słodkościami. Przedszkolaki trzymają w ręku dyplomy z misiem. Z tyłu widoczna jest ta

Treść

„... klawy do zabawy, zwyczajny, z wystawy, pogodny i wesoły,..niesforny, maluchom oddany... Kto to taki? Oczywiście – pluszowy miś. 
Dziś 25.11.2022r. Przedszkole w Libuszy świętowało Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ukochanego „milutkiego przyjaciela”. W tym wesołym dniu na przedszkolaków czekało mnóstwo niespodzianek. Chyba największe emocje, u tych najmłodszych i u tych starszych przedszkolaków, wzbudziła postać Kubusia Puchatka, który odwiedził każdą grupę przedszkolną, pobawił się wspólnie z dziećmi oraz rozdał pamiątkowe dyplomy i słodkości. Przygotowane konkursy, zabawy ruchowe, quizy czy zgadywanki z Kubusiem dostarczyły dzieciom wiele radości, uśmiechu na twarzy oraz mnóstwo zabawy. To na pewno będzie bardzo zapamiętany dzień przez naszych milusińskich. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
J.Jamro
 

275529