Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Dobre praktyki

Treść

Logo grupy

Dobre praktyki - szkolny koordynator projektu

Szkolny koordynator programu Laboratoria Przyszłości to osoba, która wspiera nauczycieli naszej placówki w wykorzystaniu pozyskanych pomocy. Aby na bieżąco śledzić aktualności rządowego programu dołączył do oficjalnego facebokowego profilu: Laboratoria Przyszłości oraz "Laboratoria Przyszłości w praktyce". Pierwszy link to oficjalny profil społecznościowy programu Laboratoria Przyszłości, natomiast druga grupa poświęcona jest eksplorowaniu tematyki związanej z praktycznym zastosowaniem sprzętu zakupionego w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości

Grupa nauczycieli Zepołu Szkolno - Przedszkolnego w Libuszy uczestniczy w szkoleniu online.

Dobre praktyki - szkolenie Skriware Academy dla nauczycieli

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna, której misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Aby  sprostać temu zadaniu, nauczyciele Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Libuszy podjęli szereg starań aby dobrymi praktykami jak najpełniej wykorzystać zakupiony sprzęt. 

Pracownia informatyczna Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Libuszy. W tle studio fotograficzne, drukarka 3D. Na pierwszym planie kolorowe pufy stojące na dywanie.

Dobre praktyki - informacje ogólne

W ramach programu #Laboratoria Przyszłości nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży. Od września 2022 roku rozpoczęliśmy więc nasze działania pełną parą. Urządziliśmy pracownię i rozpoczęliśmy naszą edukacyjną przygodę w ramach w.w. programu.

255278