Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

„Szkoły pełne talentów”- zbieramy Talenciaki!

Robert Lewandowski prezentuje hasło akcji Szkoły pełne Talentów wraz z papierowymi kuponami tzw. talenciakami. Obok stoi Anna Lewandowska i czwórka usmiechniętych dzieci.

Treść

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele naszej szkoły!
1 września 2023r. rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiej akcji “Szkoły pełne Talentów”, prowadzona przez sklepy sieci Lidl.
Polega ona na zbieraniu specjalnych kuponów "Talenciaków", które następnie można przekazać na rzecz wybranej szkoły. Kupony można otrzymać za każde 50 zł wydane na zakupy w sklepach sieci Lidl, zawierające co najmniej jeden owoc lub warzywo.
Oczywiście zależy nam, żeby jak najwięcej tych kuponów trafiło na konto naszej szkoły. Szkoła będzie mogła je zamienić na sprzęt sportowy, elektroniczny lub inne pomoce dydaktyczne. Zapraszamy do wspierania naszej szkoły w trakcie trwania akcji.
Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu "Talenciaków" dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda nam się odebrać.
Kupony można przypisać samodzielnie pod adresem:     https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040000177 
lub wrzucić je do jednej z urn znajdujących się przy wejściach do szkoły. Więcej informacji na stronie www.lidl.pl/szkoly.
Akcja trwa od 01.09.2023r. do 05.11.2023r.
 

Zdjęcia

275520