Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Libuszy – Radość, Śmiech i Wspomnienia

Występ na scenie grupy przedszkolnej Biedronki.

Treść

W dniu 20 stycznia 2024 roku hala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Libuszy rozbrzmiewała radością i śmiechem podczas obchodów Dnia Babci i Dziadka. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło wszystkie babcie i dziadków z wszystkich grup przedszkolnych, tworząc niezapomnianą atmosferę wspólnego świętowania.

Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły, pan Aleksander Kalisz, który serdecznie powitał wszystkich obecnych i zaznaczył, jak ważną rolę w życiu dzieci  odgrywają kochane babcie i dziadkowie.

W trakcie uroczystości każda grupa przedszkolna – Misie, Krasnale, Sówki, Biedronki, Leśne Duszki, Skrzaty, Pszczółki – pod opieką zaangażowanych nauczycielek, przygotowała niezapomniany program artystyczny. Maluchy prezentowały tańce, wiersze, piosenki i przesyłały serdeczne życzenia swoim kochanym dziadkom, wzbogacając atmosferę święta radością i beztroską dziecięcą energią.

Emocje sięgały zenitu, gdy przedszkolaki zaśpiewały sto lat, a następnie wręczyły słodkie upominki swoim ukochanym dziadkom. To chwile wzruszenia, uścisków i radości, które na pewno na długo pozostaną w pamięci zarówno najmłodszych, jak i starszych uczestników.

W kolejnej części programu na scenie pojawił się chór szkolny z ZSP w Libuszy, solista Karol Rąpała oraz chór Most the Music wzbogacając atmosferę święta.

Na zakończenie uroczystości głos zabrali również zaproszeni goście, dzieląc się swoimi refleksjami i życzeniami dla społeczności naszego przedszkola. 

Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Libuszy był nie tylko okazją do świętowania, ale także do budowania wspólnoty, pielęgnowania tradycji i tworzenia niezapomnianych chwil dla najmłodszych i ich ukochanych dziadków. To święto, które na długo pozostanie w sercach wszystkich uczestników.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tak wspaniałej uroczystości. 

215986