Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Konkurs plastyczny z okazji i "Dnia Wiosny"

Zdjęcie przedstawiające wszystkie prace zgłoszone na konkurs. Można je oglądać na szkolnym korytarzu.

Treść

Z okazji tegorocznych obchodów pierwszego dnia wiosny Samorząd Uczniowski zorganizował międzyklasowy konkurs na plakat pod tytułem: "Pani Wiosna". Praca mogła być wykonana dowolnie wybraną techniką. Przede wszystkim zadanie to miało na celu pogłębienie współpracy oraz integrację między uczniami, ale dzięki niemu mogliśmy także symbolicznie uczcić czas odejścia zimy.    
Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić wyniki konkursu. Wiemy, że czekaliście na nie z niecierpliwością, ale jury w składzie p. Dyrektor Agnieszka Kapusta, p. Katarzyna Pabisz oraz p. Małgorzata Przybyłowicz miało przy ich ocenianiu bardzo twardy orzech do zgryzienia. Po burzliwych naradach certyfikat zwalniający ze sprawdzianów, kartkówek, zadań domowych zdobyła klasa VIa. Dodatkowo zwycięska klasa otrzymała słodkie upominki ufundowane przez SU.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom z klas IV-VIII za ogromne starania oraz zaangażowanie w stworzenie prac. Wszystkie prace możemy podziwiać na szkolnym korytarzu obok gabinetu pedagoga. 

242639