Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Spóźniony ale wyjątkowy Dzień Dziecka w klasie 7b i 8b!

Uczniowie w trakcie instruktażu przed wejściem na trasę

Treść

W ramach obchodów Dnia Dziecka, klasy 7b i 8b wybrały się do Parku Linowego w Siarach na niezapomnianą wycieczkę pełną przygód i radości. Pogoda nam dopisała – słońce świeciło przez cały dzień, co tylko podkreśliło wyjątkowość tego wydarzenia. Pierwszym przystankiem był park linowy, gdzie uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności wspinaczkowe i pokonać różnorodne przeszkody. Dzieci z entuzjazmem podjęły wyzwanie, a śmiech i okrzyki radości rozbrzmiewały w całym parku. Każdy z uczestników miał okazję poczuć dreszczyk emocji i satysfakcję z pokonania trudnych tras. 
Następnie wszyscy zebraliśmy się przy ognisku. Przygotowania do ogniska rozpoczęły się od zbierania drewna i przygotowania miejsca. Uczniowie, pod czujnym okiem nauczycieli, z zapałem pomagali w układaniu drewna i rozpalaniu ognia. Wspólna praca nad przygotowaniem ogniska była doskonałą okazją do nauki współpracy i odpowiedzialności. Po upieczeniu kiełbasek, wszyscy zasiedli wokół ogniska, aby wspólnie delektować się smakołykami. Był to czas na rozmowy, któremu towarzyszyła atmosfera była pełna radości i ciepła. Uczniowie mieli  okazję nie tylko dobrze się bawić, ale także lepiej poznać swoich kolegów i koleżanki.
Na koniec obydwie klasy udały się do parku zabaw, gdzie czekały na nich liczne atrakcje - huśtawki, zjeżdżalnie i inne urządzenia, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości. Wspólna zabawa sprzyjała integracji i budowaniu relacji między uczniami. Nie zabrakło również gier zespołowych, które wywołały wiele uśmiechów i pozytywnych emocji.
Wycieczka była nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do nauki i wzmacniania więzi między uczniami i klasami. Dzięki pięknej pogodzie i różnorodnym atrakcjom, ten Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
Zapraszamy do galerii zdjęć z wycieczki, aby zobaczyć, jak wspaniale bawili się nasi uczniowie!

Katarzyna Guzior
Edyta Korzeniec

275520