Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Warsztaty chóru MOST THE MUSIC

zdjęcia grupowe przed szkołą - chórzystki, prowadzący warsztaty oraz instruktorzy

Treść

W piątek 7 czerwca w szkole podstawowej w Binarowej odbyły się ostatnie już w tym roku szkolnym warsztaty chóru Most the Music w którego skład wchodzą chórzystki z naszej szkoły oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Binarowej. Podobnie jak za pierwszym razem przeprowadzone zostały przez Dyrektora Artystycznego Programu, wybitnego dyrygenta i kompozytora Adama Sztabę. Były one kluczowym momentem przygotowań do zbliżającego się Koncertu Finałowego, który już od wielu miesięcy wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród chórzystek, ich rodzin, jak i sympatyków chóru.
Pracując z chórem, pan Adam kładł duży nacisk na precyzję wykonania, intonację oraz emocjonalne oddanie utworów. Chórzystki, zmotywowane wizją zbliżającego się występu, dawały z siebie wszystko, starając się jak najlepiej wykorzystać cenne wskazówki swojego mentora. Po zakończeniu intensywnej sesji, Adam Sztaba podsumował warsztaty, wyrażając swoje zadowolenie z osiągniętych efektów.
Teraz wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na Koncert Finałowy, który obiecuje być kulminacją naszej wielomiesięcznej pracy i wspólnej muzycznej przygody.
 

306290