Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Ognisko klasowe klasy VIb na podwórku Nivea

Klasa VIb wraz z wychowawcą pozuje do zdjęcia grupowego

Treść

18 czerwca 2024 roku klasa VIb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Libuszy zorganizowała wspaniałe ognisko klasowe na podwórku Nivea. Wydarzenie to było doskonałą okazją do integracji, wspólnej zabawy oraz relaksu na świeżym powietrzu. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu trójki klasowej, spotkanie było wyjątkowo udane.

Trójka klasowa, składająca się z rodziców uczniów, zadbała o wszystkie szczegóły organizacyjne. Przygotowano grilla, kiełbaski oraz napoje, które czekały na uczestników. Rodzice z wielkim zaangażowaniem dbali o to, aby każdy mógł cieszyć się smacznym jedzeniem i napojami.


W trakcie ogniska uczniowie klasy VIb mieli okazję wziąć udział w wielu różnych grach i zabawach. Popularnością cieszyły się:
Piłka nożna – emocjonujące mecze rozgrywane na trawie dostarczyły wiele radości i pozytywnych emocji.
Frisbee – rzutki latały w powietrzu, a uczniowie próbowali je złapać.
Piłeczki na rzepę – zabawa w łapanie piłeczek przy użyciu specjalnych tarcz na rzepę sprawiła wiele frajdy.
Badminton – dynamiczne rozgrywki pozwoliły konkurować pomiędzy sobą.
Bomba – popularna gra w rzucanie, która wzbudzała wiele śmiechu i radości.
Piłka siatkowa – kolejna dyscyplina sportowa, która pozwoliła uczniom wykazać się umiejętnościami zespołowymi.
Przeciąganie liny - pełna zabawy i uśmiechu  rywalizacja dwóch drużyn.

Podwórko Nivea oferuje bogatą infrastrukturę sportową oraz plac zabaw, z której chętnie korzystali uczniowie. Dzięki temu każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od preferencji sportowych. Placu zabaw, boiska sportowe i inne atrakcje umożliwiły dzieciom aktywne spędzenie czasu w różnorodny sposób.

Ognisko klasowe klasy VIb na podwórku Nivea było wyjątkowo udanym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczniów. Dzięki wsparciu trójki klasowej, wspaniałej atmosferze i licznych atrakcjom, wszyscy uczestnicy bawili się doskonale. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie oraz wszystkim uczniom za aktywny udział w spotkaniu. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych wydarzeń, które z pewnością będą równie udane i pełne radości!

306253