Sukces Julii Skrobot, uczennicy ZSP w Libuszy w XXV Gminnym Konkursie Języka Angielskiego
Treść
Miłość do języków obcych, odwaga w podejmowaniu wyzwań i ogromna wiedza — właśnie tym wykazali się uczestnicy XXV edycji Gminnego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 w Bieczu. W tegorocznej rywalizacji udział wzięło 14 uczniów klas VII i VIII ze szkół podstawowych naszej gminy, którzy zmierzyli się z wymagającym testem sprawdzającym nie tylko znajomość języka angielskiego, ale również umiejętność logicznego myślenia i praktycznego wykorzystania wiedzy.
Konkurs nie należał do łatwych. Część zadań znacznie wykraczała poza poziom szkoły podstawowej, dlatego uczestnicy musieli wykazać się bardzo dobrym przygotowaniem, swobodą językową oraz umiejętnością analizowania trudniejszych zagadnień. Młodzi lingwiści po raz kolejny udowodnili jednak, że język angielski otwiera przed nimi świat i nie boją się nowych wyzwań.
Z ogromną radością informuję, że wyróżnienie w konkursie otrzymała Julia Skrobot — uczennica klasy VIIIA Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Libuszy, przygotowywana przez p.Katarzynę Guzior.
Serdecznie gratuluję Julii tego pięknego osiągnięcia i życzę dalszych sukcesów oraz rozwijania językowych pasji.
Składam również serdeczne podziękowania organizatorom konkursu za przygotowanie wydarzenia, stworzenie wspaniałej atmosfery oraz możliwość rozwijania talentów i zainteresowań językowych uczniów naszej szkoły.
Katarzyna Guzior
Nauczyciel języka angielskiego