Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Relacja z wydarzenia w klasie 1b!

uczniowie 1b z panem Markiem

Treść

W piątek, 19 czerwca, klasę 1b odwiedził wyjątkowy gość – nauczyciel muzyki, pan Marek Sendecki, który zorganizował dla uczniów mini koncert. Podczas tego spotkania dzieci miały okazję z bliska poznać saksofon. Pan Marek w ciekawy sposób przybliżył im budowę oraz historię tego instrumentu dętego. Zwieńczeniem lekcji był pokaz umiejętności muzycznych nauczyciela, który zagrał dla pierwszoklasistów kilka pięknych utworów. Serdecznie dziękujemy za tę pełną dźwięków i inspiracji lekcję muzyki!

1309603