Wyniki szkolnego konkursu logopedycznego
Treść
19 czerwca 2026 r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu logopedycznego „Obrazkowa krzyżówka logopedyczna z głoską [sz]”, skierowanego do uczniów klas I–III naszej szkoły. Celem konkursu było utrwalenie prawidłowej wymowy głoski [sz], rozwijanie słownictwa oraz pobudzanie kreatywności uczniów. Zadanie polegało na wykonaniu obrazkowej krzyżówki zawierającej wyrazy z głoską [sz]. Komisja konkursowa oceniała prace pod względem zgodności z tematem, pomysłowości oraz estetyki wykonania. Wszystkie zgłoszone prace wyróżniały się starannością i prezentowały wysoki poziom. Po wnikliwej ocenie komisja wyłoniła laureatów konkursu: I miejsce – Hanna Pabis (klasa 2a), II miejsce – Anna Piecuch (klasa 2b), III miejsce – Anna Kuchta (klasa 3b). Wyróżnienia otrzymali: Aleksander Świerz (klasa 3b) oraz Aleksander Skrzypiec (klasa 3b). Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Konkurs stanowił doskonałą okazję do połączenia zabawy z ćwiczeniami logopedycznymi. Dziękujemy za zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów.
Organizatorki konkursu: Monika Bąk, Aneta Juruś