Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Czy warto czytać ???

Zdjęcie przedstawia plakat XXII Powiatowego Konkursu Czytelniczo-Literackiego pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”. Na zielonym tle znajdują się informacje dotyczące tego konkursu, np. tytuł, terminy odda

Treść

Uczeń kl. 7b Ksawery Szary kolejny raz udowodnił, że warto sięgnąć po książkę i  zgłosić się do konkursu. Podjął wyzwanie i zdobył:
- II miejsce w XXII Powiatowym Konkursie Czytelniczo-Literackim  pn. „Przeczytaj, zainspiruj się i napisz opowiadanie ilustrujące dalsze losy bohaterów”. Zadaniem Ksawerego, jako uczestnika tego konkursu, było wybranie jednej spośród dwóch książek, przewidzianych w regulaminie konkursu i napisanie opowiadania, ukazującego dalsze losy bohaterów.
- specjalne wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Rodzinnym Konkursie Plastycznym „Czas na bajkę”. W tym konkursie nie tylko Ksawery musiał się wykazać ale także jego rodzice, ponieważ adresowany on był do dzieci, które wraz    z członkami rodzin (rodzeństwem, rodzicami lub dziadkami) mieli wykonać pracę plastyczną o tematyce „scena z bajki” znanej z literatury lub wymyślonej przez uczestników. 
Gratulujemy i życzymy Ksaweremu dalszych sukcesów!!!
Pozostałych uczniów natomiast zachęcamy do brania udziału w konkursach.

 

64521