Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do włączenia się do akcji : „PUSTY TUSZ WRZUĆ DO PAKI I DOKARMIAJ ZWIERZAKI”

Ulotka dotycząca akcji zbierania pustych tuszy. Na ulotce zdjęcie pustego pojemnika na tusze. Dodatkowo fotografie dwóch psów. Informacja o kampanii. Logo kampanii i adres strony na której dostępne są informacje o kampanii.

Treść

Informujemy, że w naszej szkole rozpoczęła się kampania edukacyjno-charytatywna „Tusz do paki”. Na szkolnych korytarzach i w przedszkolu pojawiły się plakaty informacyjne i odpowiednio oznakowane kartony, do których można wrzucić zużyte tusze z drukarek atramentowych. Celem kampanii jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek tzw. kartridży. 
Za zebrane tusze zostanie zakupiona karma dla zwierzaków ze schroniska. Im więcej tuszów zbierzemy tym więcej karmy przekażemy potrzebującym zwierzakom. Karma zostanie przekazana do schronisk za pośrednictwem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce.
Organizatorem kampanii „Tusz do paki” jest firma EKO-system ze Starej Iwicznej, która od dawna zajmuje się odzyskiwaniem z rynku zużytych kartridży oraz tonerów i przekazywaniem ich do recyklingu.
Dla uczniów, którzy przyniosą najwięcej kartridży przewidziane są nagrody.  Akcja potrwa do końca roku szkolnego.
Zachęcamy do włączenia się do akcji i wsparcia szczytnego celu.
 

64521